نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شوهرم نفهمه و نمک نشناس. و بد دهن

1885
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44365
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شوهرم نفهمه و نمک نشناس. و بد دهن

سلام. من 34سالمه 7ساله ازدواج کردم یه دختر 6ساله داذم. شوهرم 39سالشه پیپلم و شغلش آزاد. همیشه اولویتش دیگرانن بخاطر دیگران مارو ندید میگیره. بد دهنه همه جور توهینی میکنه. البته تمامش عقده اس چون پدرمادرش اصلا باهاش خوب صحبت نکردن اصلا اعتماد به نفس نداره. همیشه تمام کمبودهاشو سر من جار میزنه. نه اهل مسافرت و تفریحه نه اهل بگو بخند نه اهل خوشگذرونی. دوسه سال بیکار بود من زندگی رو با خیاطی چرخوندم اما دریغ از یه قدردانی.تازه طلبکارم شد که من نگفتم بکن خودت کردی. اینا دیگه مهم نیست چون عادت کردم تو این ٦سال اصلا مارو مسافرت نبرده . زندگی بقیه که که نگاه میکنم چقدر شادن غصه میخورم. اما مشکل اصلی اینه که من با نداریش ساختم با همه بدی هاش و بد رفتاری هاش بد دهنیش چون اصلا اهل قهر کردن نیستم . اما چندوقته رومون تو روی هم باز شده همه چی به هم میگیم. دیگه نمیتونم ساکت بمونم چون فکر میکنم به شعورم توهین شده خیلی نفهمه اصلا بدی هایی که خاتوادش در حقم کردن رو نمیبینه.خیلی پرخاشگر شدم . به طلاق فکر کردم اما دلم نمیخواد برم خونه بابام چون میدونم خیلی غصه میخوره. موندم . دکتر نمیاد . خسته شدم. بعضی وقتا به سرم میزنه نصف شب با دخترم فرار کنم برم جای دور ولی باز از بی ابرویی میترسم. تورو به خدا کمک کنین. چیکار کنم . از بس کوتاه اومدم شدم عین زنای ٥٠ساله دلمرده افسرده هیچی خوشحالم نمیکنه. فقط دلم میخواد جوابشو بدم و دلم خنک شه. اینکه چی بشنوم ازش دیکه مهم نیست

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شوهرم نفهمه و نمک نشناس. و بد دهن

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد و قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد و این سبک رفتاری می تواند برای شما با مشکلات زیادی همراه می باشد اما در اول بهتر است سعی کنید از سرزنش کردن خودتان و یا همسرتان خوداری کنید چون کمکی به بهبود مشکلات نمی کند و از نظر روحی نیز می تواند برای شما شرایط سخت تری را ایجاد کند .
    دقت کنید که فرار کردن و یا درگیری مداوم و یا سرزنش کردن خودتان هیچ کدام راحل مناسبی برای مشکلات شما نمی باشد و در کنار اینکه برای خودتان مشکلات بیشتری ایجاد می شود برای دخترتان نیز آسیب زا می باشد پس بهتر است در اول سعی کنید از بحث در مقابل همسرتان و یا دردو دل کردن با دخترتان در مقابل دخترتان خوداری کنید و اجازه بدهید او مسیر رشدی خودش را طی کند .
    در این مسیر بهتر است سعی کنید در زمان مناسبی از همسرتان سوال کنید که برنامیشان برای زندگی مشترکتان چیست و بدون سرزنش کردن و یا صحبت در مورد خانوادیشان و یا به دنبال مقصر بودن در مورد احساسات و نیازهای خودتان با ایشان صحبت کنید و در این مسیر برای اینکه بتوانیم به شما کمک کنیم نیاز به طی شدن پروسه زوج درمانی می باشد در صورتی که همسرتان راضی به این مسیر نمی باشند بهتر است خودتان مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم با بررسی شرایط شما در این مسیر به تصمیم گیری شما کمک کنیم.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44341
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

.دوست عزیز من پیشنهاد میکنم صحبتهای جویس مایر رو گوش کنید...جویس مایر فارسی البته.

4. کاربران زیر از طاها۷ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    44365
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط dehghan نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام می باشد و قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه می باشد و این سبک رفتاری می تواند برای شما با مشکلات زیادی همراه می باشد اما در اول بهتر است سعی کنید از سرزنش کردن خودتان و یا همسرتان خوداری کنید چون کمکی به بهبود مشکلات نمی کند و از نظر روحی نیز می تواند برای شما شرایط سخت تری را ایجاد کند .
    دقت کنید که فرار کردن و یا درگیری مداوم و یا سرزنش کردن خودتان هیچ کدام راحل مناسبی برای مشکلات شما نمی باشد و در کنار اینکه برای خودتان مشکلات بیشتری ایجاد می شود برای دخترتان نیز آسیب زا می باشد پس بهتر است در اول سعی کنید از بحث در مقابل همسرتان و یا دردو دل کردن با دخترتان در مقابل دخترتان خوداری کنید و اجازه بدهید او مسیر رشدی خودش را طی کند .
    در این مسیر بهتر است سعی کنید در زمان مناسبی از همسرتان سوال کنید که برنامیشان برای زندگی مشترکتان چیست و بدون سرزنش کردن و یا صحبت در مورد خانوادیشان و یا به دنبال مقصر بودن در مورد احساسات و نیازهای خودتان با ایشان صحبت کنید و در این مسیر برای اینکه بتوانیم به شما کمک کنیم نیاز به طی شدن پروسه زوج درمانی می باشد در صورتی که همسرتان راضی به این مسیر نمی باشند بهتر است خودتان مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم با بررسی شرایط شما در این مسیر به تصمیم گیری شما کمک کنیم.
    درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    ممنون از پاسخگویی تون. اخه نمیشه که همیسه رو اعثاب کنترل داسئشت بلخره هر عملی یه عکس العمل داره. فقط اینها نیست . دکتر نیومدنش از همه بیشتر اذیتم میکنه.اگه میشد مشاوره بیاد خوب میشه حداقل میتونم بفهمم مشکل از منه یا اون یا هردومون. من اصلا نمیدونم باید جطور رفتار کنم. خوب تا میکنم سو استفاده میکنه و دور برمیداره و قیافه حق یه جانب میگیره و من عصبی تر میشم مه جرا باید خوب باشم. بد رفتار میکنم بدتر میشه. واقعا درمونده شدم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد